Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Czerwiec 05 2020 13:22:06
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 7
Najnowszy Użytkownik: hela
Prace na terenie placu zabaw.
Newsy Po kilkuletnim okresie systematycznego niszczenia instalacji na placu zabaw , bałaganienia itp nadszedł czas na naprawy, sprzątanie i zaprowadzenie porządku i dyscypliny. Dbanie o wspólne dobro jest w naszym interesie i jest naszym obowiązkiem.
Po posprzątaniu terenu , naprawiono zamki w furtce i bramie, wstawiono dna do śmietników , wymieniono mocowanie huśtawki. dosadzono drzewka iglaste , zainstalowano nowy regulamin placu zabaw i ustalono godziny dostępu do terenu, oraz zamocowano tablice informacyjne na bramie i płocie.Dzięki zamykaniu i codziennym wizytom Sołtysa na placu zabaw wyprowadzili się z niego amatorzy piwa,wina i zatwardziali palacze (nie koniecznie papierosów).Zwracajmy uwagę , aby furtka była zawsze zamknięta, upominajmy zapominalskich. Nieżucajmy niedopałków na terenie placu - od tego są po zgaszeniu śmietniki !!!
Dzieci zasługują na godne warunki nawet do zabawy !!!
PMK.


Bieżące sprawy Odolionu.
Newsy W celu umożliwienia jak najlepszego kontaktu sołtysa z mieszkańcami sołectwa utworzyłem adres e-mailowy :
soltys.odolion@onet.pl , oraz stronę internetową dla sołectwa pod adresem : solectwoodolion.npx.pl jednocześnie informuję ,że jako Sołtys Sołectwa Odolion oczekuję na kontakty pod numerem telefonu ; 792 504 363. W sprawach oraz w kwestiach podatkowych jestem do dyspozycji w poniedziałki , środy i piątki w godzinach od 18-tej do 20-tej. W ważnych - pilnych sprawach przyjmuję codziennie.Jednocześnie proszę o baczne zwracanie uwagi na in umieszczane w gablotach informacyjnych.
Wybory sołtysa w Odolionie.
Newsy Dnia 17 kwietnia 2015 roku o godzinie 17-tej odbyło się Zebranie Wiejskie poświęcone wyborom nowego sołtysa Sołectwa Odolion. O stanowisko Sołtysa ubiegały się dwie osoby : była od 31 lat pani sołtys Mirosława Nadolska , oraz pani Anna Kozłowska. Podczas zebrania zaproponowano też jako kandydata na sołtysa pana Piotr Marka Kaszubskiego. Po przeprowadzeniu głosowania i podliczeniu głosów na nowego sołtysa Sołectwa Odolion wybrano pana Piotra Marka Kaszubskiego ,który uzyskał 62 głosy.Na panią Mirosławę Nadolską głosowało 40 osób ,natomiast pani Anna Kozłowska uzyskał głosów 8.
Do ciekawostkę można podać fakt , iż pan Piotr Marek Kaszubski został pierwszym w historii Polski Sołtysem obcokrajowcem . Pan Kaszubski jest obywatelem Francji.
Poniżej zdjęcie z chwili przejęcia urzędu Sołtysa przez pana Piotra Marka Kaszubskiego.

Na zdjęciu ustępująca pani sołtys Mirosława Nadolska i przejmujący urząd sołtysa pan Piotr Marek Kaszubski.
NB. Pani Nadolska sprawowała urząd sołtysa 31 lat , za co należą się podziękowania i wyrazy szacunku.
PMK.
Strona 16 z 16 << < 13 14 15 16
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 107,335 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu