Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Listopad 19 2019 05:56:47

Zawiadomienie o zebraniu.
Newsy .
Nowy pomysł Sołtysa dla Odolionu .
Newsy Jak od 5 lat co roku Sołtys wymyśla coś nowego , aby upiększyć , usprawnić lub po prostu coś zmienić w Odolionie . Są to sprawy codzienne , sprawy dotyczące czystości lub wygody . W tym roku przed majówką umieszczono nowe kamery na placu zabaw oraz Sołtys załatwił bezpłatny internet tzw, HOTSPOT dla mieszkańców . Darmowy internet jest dostępny w rejonie ok 100 metrów od placu zabaw . Po znalezieniu sieci WIFI Odolion można się do niej bez hasła dołączyć. Sołtys też wraz z pracownikami zainstalował kolejne 5 ławeczek i 5 śmietników na uliczkach naszego Solectwa. Jednak największym hitem tej wiosny są nowe TABLICE POWITALNE stojące przy wjazdach do Odolionu . W sumie będą 4 . Od dzisiaj Odolion Serdecznie Wita wszystkich przejezdnych i mieszkańców . Niech przez lata służy to i rozsławia nasz Odolion .

Wasz Sołtys i Radny Piotr Marek Kaszubski .

Wielkanoc 2019.
Newsy .

Kolejny Sukces naszych Wspaniałych Pań z Odolionu .
Newsy No cóż Naszych Wspaniałych Pań z Koła Gospodyń
,, O'dolionka " przedstawiać już nie potrzeba . Kolejny raz podbiły serca i podniebienia . Tym razem to wspaniałe trzecie miejsce na Powiatowym Konkursie Gastronomicznym zorganizowanym z okazji nadchodzącej Wielkanocy .Poniżej na zdjęciach można podziwiać Koszyczek Wielkanocny w wersji ,, O'dolinka ". Wielkie uznanie i dzięki . jak zawsze jesteście Najlepsze . W imieniu własnym i mieszkańców serdecznie dziękuje.
Wasz Sołtys i Radny Piotr Marek Kaszubski

Ważna wiadomość !!!
Newsy Witam.

Uprzejmie proszę o zamieszczenie informacji w Sołectwie Odolion, że w dniach 10-12.2019 r. na ul. Spokojnej w m. Odolion planowana jest budowa sieci gazowej. Ul. Spokojna będzie częściowo wyłączona z ruchu.

W dniach od 15.04.2019r. do 30.04.2019r. planowana jest budowa sieci gazowej na ul. Piaskowej w m. Odolion. Roboty prowadzone będą przy jednostronnym zwężeniu jezdni etapowo. Wprowadzona zostanie zmiana czasowej organizacji ruchu.

Z pozdrowieniami

Maciej Zarębski
insp. ds. gospodarki wodnej i kanalizacji
Szczepienie psów w Odolionie.
Newsy .
11 marca 2019 Dzień Sołtysa .

Dzień Kobiet 2019.
Newsy Tradycyjnie jak od lat i w tym roku z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich ,, Odolinka " spotkaliśmy się na wykwintnej zabawie i biesiadzie . Zabawa w super atmosferze trwała aż do rana . Oby tak zawsze !!! Serdeczne dzięki i liczymy ,że w przyszłości będzie jeszcze lepiej , a grono biesiadników się powiększy . PMK.

' style='margin:5px' align='left'>
Zebranie wyborcze Sołtysa .
Dzień Dziadków 2019.
Newsy .
Wigilia w Odolionie 2018.
Newsy Tradycyjnie jak od 4 lat i w tym roku w Odolionie odbyła się uroczysta rodzinna Wigilia . W uroczystości udział wzięli wszyscy mieszkańcy dobrej woli , ludzie towarzyscy , którym bliskość , radość innych i wspólne sprawy nie są obce .Z całego serca dziękuję wszystkim ,którzy dołożyli ręki i wsparli w inny sposób nasze Sołeckie , Świąteczne spotkanie . Atmosfera była iście rodzinna , przyjacielska i w duch naszej Chrześcijańskiej wiary i tradycji . Jeszcze raz dziękuję . PS. Wielka szkoda ,że proboszcz parafii Odolion pomimo zaproszenia nie przybył , aby podzielić się opłatkiem z parafianami i mieszkańcami Społeczności ,która od lat serdecznie go gości i uważa go za jednego ze swoich . Szkoda wszyscy tak bardzo liczyli na jego obecność . PMK.

A propos wyborów samorządowych dziękuję bardzo wszystkim ,którzy od 4 lat we mnie wierzą , wszystkim którzy od czterech lat mi pomagają i wspierają mnie , wszystkim którzy oddali na mnie swoje cenne głosy . Z pewnością was nie zawiodę , służba dla Was to zaszczyt . Teraz już Wasz Sołtys i Radny Piotr Marek Kaszubski.

Strona 1 z 16 1 2 3 4 > >>