Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Czerwiec 04 2020 03:15:55

Zebranie Wiejskie.
Newsy Dnia 22 lipca 2015 roku o godzinie 19:15 w lokalnej świetlicy odbyło się Zebranie Wiejskie.W zebraniu uczestniczyło 49 osób.Na zebranie Sołtys zaprosił przedstawicieli KP Policji i Straży Gminnej.Raport z zebrania przekazano Wójtowi Gminy i jest on też do wglądu u Sołtysa.
Ps. W Zebraniu Wiejskim wziął udział ks. proboszcz Parafii Odolion. Mam nadzieję ,że i w przyszłości go nie zabraknie . Jakby nie było jest też mieszkańcem naszej wsi i z pewnością sprawy mieszkańców nie są mu obce, a obecność jego jest jak najbardziej uzasadniona o czym przekonał się podczas zebrania.