Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Maj 29 2020 22:01:23

Zebranie Sołeckie - 02.06.2016.
Newsy Dnia 02 czerwca 2016 roku o godzinie 18:30 w odbyło się kolejne Zebranie Sołectwa Odolion. W zebraniu udział wzięły 54 osoby. Podczas zebrania Sołtys wręczył na ręce dwóch chłopców zakupione przez siebie piłki do piłki nożnej dla dzieci z Odolionu i oficjalnie przekazał dla nich ufundowane osobiście bramki na placu zabaw. Po zebraniu odwiedził dwie rodziny i ich dzieciom przekazał pozostałe dwie piłki jako podarunek z okazji Dnia Dziecka. W trakcie spotkania Sołtys również podziękował i wyróżnił za szczególny wkład w pomoc i działalność na rzecz Sołectwa pięć osób : dwie z Urzędu Gminy tj. Panią Malwinę Andrusiak i Pana Adama Potaczka , oraz troje mieszkańców Odolionu : Panią Marzenę Zakrzewską , Pana Ireneusza Kaniewskiego i Pana Bogdana Chojnackiego. Wśród wyróżnionych zabrakło nieobecnego z powodów obiektywnych Pana Zbigniewa Urbańskiego , który jak pozostali goście wniósł równie duży wkład w pomoc w pracach i realizację zadań związanych z poprawą życia codziennego mieszkańców Sołectwa . Wyróżnieni otrzymali symboliczne Dyplomy - Podziękowania , oraz zostali obdarowani ufundowanymi przez Sołtysa kaczkami kujawskimi z tzw. chowu domowego. PMK.