Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Maj 29 2020 20:27:43

Złe wypoziomowanie nawierzchni ulicy Okrężnej.
Newsy Mieszkający przy ulicy Okrężnej od pewnego czasu borykają się z problemem zalegającej na ulicy w czterech miejscach wody. Wielkie kałuże utrudniają przejazd w okresie letnim po każdej ulewie , a w okresie zimowym podczas odwilży. Sołtys zgłosił ten problem do Urzędu Gminy , oraz zaprosił na wizję lokalną pracownika urzędu odpowiedzialnego za sprawy dotyczące dróg gminnych, ich eksploatacji oraz wykonania.Do zgłoszenia problemu Sołtys dołączył fotografie dokumentujące problem.
Mamy nadzieję że nasi Włodarze skutecznie zareagują i problem zostanie usunięty.