Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Maj 29 2020 22:11:26

Święto Babci i Dziadka w Sołectwie Odolion.
Newsy Niestety nie tradycyjnie , ale po raz pierwszy z wielką przyjemnością melduję wszem i w wobec ,że zapowiadany wieczorek dla naszych Ukochanych Dziadków w dniu ich święta odbył się ,a frekwencja dopisała .Co do frekwencji to nie dopisała ,ale przekroczyła nawet najśmielsze oczekiwania. Żywimy skrytą nadzieję , że w przyszłości może być tylko lepiej , tzn . zaszczyci nas swoją obecnością większa liczba Babć i Dziadków .

Wasz Sołtys Piotr Marek Kaszubski.

PS. Serdecznie dziękuję Pani Marzenie Zakrzewskiej , za jej szczególny wkład w zorganizowanie tego miłego spotkania, oraz za pomoc wszystkim ,którzy tak ochoczo dołożyli ręki aby wieczorek przebiegł tak sprawnie.
Dziękuję gorąco Mamie Pani Marzeny Zakrzewskiej za własnoręcznie upieczone pyszne pączki jakie zaszczyciły doskonałym smakiem nasze podniebienia w trakcie uroczystego wieczoru.

Poniżej kilka zdjęć z prestacji dla Naszych Ukochanych Seniorów.
Jak niewiele trzeba , aby zapalić uśmiech na czyjejś twarzy. Czy jest większa zapłata za dar serca - za pamięć jak ten uśmiech ?
PMK

Jeśli ktoś życzy sobie zdjęcia , to proszę dać znać . Zrobię i przekażę lub prześlę na adres e-mail. Sołtys.