Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Czerwiec 04 2020 03:37:31

Ogłoszenie KP Policji Aleksandrów Kuj.
Newsy Uwaga !!!

Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim, prowadzi śledztwo w sprawie oszustwa polegającego na używaniu bez wymaganych do tego uprawnień pieczęci o treści ,, Mistrz Kominiarski '' potwierdzających wykonanie usług z zakresu kominiarstwa przez osobę uprawnioną do wystawiania takiego dokumentu Sławomira Górzyńskiego.

Ustalono, że pan Sławomir Górzyński dokonywał przeglądów kominiarskich oraz wystawiał rachunki oraz wydawał protokoły z okresowych kontroli mimo, że nie posiadał uprawnień na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski.

Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie tej informacji wśród mieszkańców Sołectw i zgłoszenie się pokrzywdzonych ( telefonicznie ) , którzy posiadają protokoły i rachunki z kontroli przewodów kominowych podpisanych przez pana Sławomira Górzyńskiego.

W sprawie proszę kontaktować się osobiście , telefonicznie lub e-mailowo z panią aspirant Martą Kulpą detektywem z KP Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Tel : 54 231 8242
E-mail : marta.kulpa@bg.policja.gov.pl