Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Maj 29 2020 22:20:18

W Sołectwie i Gminie straszy.
Newsy Zbliża się Boże Narodzenie, okres spotkań rodzinnych.
Pozjeżdżają się bliscy z różnych stron, aby wspólnie spędzić ten świąteczny czas.
Ale czy jesteśmy gotowi na ich przyjazd ?
Tradycyjnie przed podjęciem gości gospodarz sprząta , ozdabia - ubogaca swój dom , aby jak najgodniej przyjąć u siebie przybyszy.
Jak to się mówi : ,, Czym chata bogata '' itd.
Martwi mnie jeden problem , jakieś ,, zielone ludziki '' robią wszystko aby popsuć nam ten świąteczny czas , a przede wszystkim odstraszyć od nas mających przyjechać gości .
W tym celu oszpeciły Sołectwo i Gminę straszącymi słupami ogłoszeniowymi . SŁUPY UPIORY rodem z jakiegoś horroru skutecznie straszą w głównych miejscach naszych wsi i przy ich drogach.
Czas najwyższy aby rozprawić się z tymi sabotażystami i bacznie pilnować , aby więcej tu nie zawitali.
Problem nie kończy się tylko na słupach ogłoszeniowych . Plaga dzikiego , bezprawnego wywieszania ogłoszeń panuje od dawna. Wandale szpecą nasze wspólne dobro , przystanki autobusowe, płoty , słupy oświetleniowe itd. Znaleźć sprawców łatwo - sami na ogłoszeniach podają soje adresy i numery telefonów .
Wiadomo więc co robić . Więc do działania !!!

PS. Zdjęcie i żądanie doprowadzenia do porządku słupów ogłoszeniowych zostało złożone przez Sołtysa w Urzędzie Gminy. Jaka szkoda,że prędzej nikt tego nie zauważył , czyżby Sołtys Odolionu miał lepszy wzrok ?,
a może inni powołani do działania , doradzania mają ,,oczy szeroko zamknięte "" ???