Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Maj 29 2020 20:34:23

Brak oświetlenia w rejonie przystanku obok Lewiatana.
Newsy 3 grudnia 2015 Sołtys zgłosił do Urzędu Gminy tj. do Wójta problem związany z brakiem oświetlenia ulicy Szosa Ciechocińska w rejonie od pasów -( przejścia dla pieszych) do ronda zjazdowego z autostrady A1. Ze względu na brak oświetlenia jak twierdzą mieszkańcy zdarzało się,że osoby oczekujące na autobus w kierunku Ciechocinka skryte przed deszczem pod wiatą były niewidoczne dla przejeżdżającego kierowcy autobusu , a ten z kolei przejeżdżał obok nie zatrzymując się .Panujące ciemności pogarszają też widoczność ,a co za tym idzie warunki bezpieczeństwa w tym rejonie.
Po osobistej rozmowie Sołtysa z Wójtem ustalono,że brakujące oświetlenie drogi ( 6 słupów oświetleniowych ) zostanie uzupełnione w możliwie najszybszym czasie ,co w znacznym stopniu poprawi bezpieczeństwo i komfort nas wszystkich.