Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Maj 29 2020 20:48:05

Pożegnanie Wieloletniego Działacza - Prezesa OSP .
Newsy Z wielkim żalem w dniu 26 listopada 2015 roku pożegnaliśmy Wieloletniego Działacza-Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Odolionie. Pan Ryszard Nadolski był zawsze wzorem do naśladowania dla swoich młodszych towarzyszy braci strażackiej oraz dla innych mieszkańców. Podczas pięknej ceremonii pogrzebowej hołd zmarłemu oddała liczna rzesza mieszkańców Sołectwa ,Gminy i Powiatu oraz licznie zebrane Poczty Sztandarowe . Dziś przed nim z szacunkiem chylimy głowy. Cześć jego pamięci.