Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Czerwiec 04 2020 02:32:03

Wystawa i konkurs Gołębi .
Newsy 7 i 8 listopada 2015 na terenie Gminy i Powiatu odbyła się wystawa i konkurs Gołębi sponsorowana i wspierana mi. przez Starostę Powiatu, Wójta Gminy i Sołtysa Odolionu.
Jednym z uczestników wystawy i konkursu był wieloletni hodowca- miłośnik gołębi Ras Niemieckich mieszkaniec Odolionu pan Ireneusz Kaniewski.
Pan Kaniewski od lat swą postawą propaguje zamiłowanie i szacunek do zwierząt za co należą mu się wyrazy uznania.
Na konkursie jego gołębie zajęły jedną z czołowych pozycji.
Za godne reprezentowanie Sołectwa składamy serdeczne podziękowanie i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie hodowlanej. Poniżej na zdjęciu pan Kaniewski na tle swoich zwycięskich gołębi.