Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Czerwiec 05 2020 15:00:13

Podziękowanie od Wójta Gminy.
Newsy W związku ze zwycięstwem i zajęciem pierwszego miejsca w regionalnym plebiscycie ,, Sołtys Roku 2015 ''przez Sołtysa Sołectwa Odolion pana Piotra Marka Kaszubskiego Wójt Gminy pan Andrzej Olszewski podczas zebrania na Sesji Rady Gminy Aleksandrów Kujawski serdecznie podziękował i wręczył dyplom gratulacyjny dla Sołtysa Odolionu. W trakcie wręczania Sołtys podkreślił kolejny już raz że najważniejsze w tym jest dla niego jak zawsze to ,że ma zaszczyt służyć swoim mieszkańcom i godnie ich reprezentować .Jednocześnie podkreślił,że zwycięstwo dedykuje społeczności Sołectwa.