Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Czerwiec 05 2020 13:13:30

Wigilia w Odolionie 2018.
Newsy Tradycyjnie jak od 4 lat i w tym roku w Odolionie odbyła się uroczysta rodzinna Wigilia . W uroczystości udział wzięli wszyscy mieszkańcy dobrej woli , ludzie towarzyscy , którym bliskość , radość innych i wspólne sprawy nie są obce .Z całego serca dziękuję wszystkim ,którzy dołożyli ręki i wsparli w inny sposób nasze Sołeckie , Świąteczne spotkanie . Atmosfera była iście rodzinna , przyjacielska i w duch naszej Chrześcijańskiej wiary i tradycji . Jeszcze raz dziękuję . PS. Wielka szkoda ,że proboszcz parafii Odolion pomimo zaproszenia nie przybył , aby podzielić się opłatkiem z parafianami i mieszkańcami Społeczności ,która od lat serdecznie go gości i uważa go za jednego ze swoich . Szkoda wszyscy tak bardzo liczyli na jego obecność . PMK.

A propos wyborów samorządowych dziękuję bardzo wszystkim ,którzy od 4 lat we mnie wierzą , wszystkim którzy od czterech lat mi pomagają i wspierają mnie , wszystkim którzy oddali na mnie swoje cenne głosy . Z pewnością was nie zawiodę , służba dla Was to zaszczyt . Teraz już Wasz Sołtys i Radny Piotr Marek Kaszubski.