Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Maj 29 2020 22:05:02

Turniej piłkarski o Puchar Gminy 2018 .
Newsy Od czterech lat w Gminie Aleksandrów Kujawski odbywa się turniej piłkarski o ,, Puchar Gminy " W tym roku po raz pierwszy w turnieju udział wzięła nasz drużyna z Odolionu . Pomimo kilkunastu drużyn nasi mistrzowie grając po raz pierwszy zajęli 3 ,podiumowe - pucharowe miejsce .
To wielki zaszczyt móc pogratulować naszym sportowcom . Mam nadzieję ,że za rok pokażą na co ich stać i rozgromią innych .Tego z całego serca w imieniu Sołectwa Odolion życzę . Wasz Sołtys Piotr Marek Kaszubski. Poniżej wpis mieszkańca Odolionu pana Piotra Kurczewskiego .

NASZ DZISIEJSZY PIERWSZY UDZIAŁ W IV TURNIEJU SOŁECTW GMINY ALEKSANDRÓW KUJAWSKI .
DRUŻYNA FC ODOLION ZAJĘŁA III MIEJSCE - dziękuję serdecznie chłopakom z drużyny za poświęcenie, wspaniałą grę i świetną rywalizację, a przede wszystkim dziękujemy za możliwość świetnej prezentacji dzięki strojom ufundowanym przez naszego nieocenionego i najlepszego SOŁTYSA w gminie Aleksandrów Kujawski Piotra Marka Kaszubskiego , a Gminie dziękujemy za organizację Turnieju .
Poniżej krótka fotorelacja :