Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Maj 29 2020 22:30:11

Plebiscyt ,, Sołtys Roku 2015 ''.
Newsy Na wniosek dziennikarzy Gazety Pomorskiej zgłoszono kandydaturę Sołtysa Odolionu pana Piotra Marka Kaszubskiego do regionalnego plebiscytu : ,, Sołtys Roku 2015 '' - ,, Nasz Sołtys 2015 ''
Plebiscyt odbył się w miesiącu wrześniu tego roku i brali w nim udział sołtysi naszego regionu - Pomorza i Kujaw. Kandydaci i ich działalność zostali ocenieni - zweryfikowani przez kapitułę plebiscytu i poddani ocenie społeczeństwa.Po przeprowadzonym głosowaniu plebiscyt niespodziewanie wygrał Sołtys Sołectwa Odolion i tym samym uzyskał zaszczytny tytuł ,, Sołtysa Roku 2015 '' Jego postać jak nigdy dotąd przyczyniła się do rozpropagowania i rozreklamowania wsi i dobrego imienia o niej.Na zdjęciu poniżej moment wręczenia zaszczytnego tytułu i statuetki zwycięzcy przez kapitułę plebiscytu podczas II Forum Rolniczego w Bydgoszczy 2 października 2015.