Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Czerwiec 04 2020 03:48:46

11 marca 2018 Ogólnopolski Dzień Sołtysa .
Newsy Szanowni Mieszkańcy Sołectwa Odolion, Przyjaciele i Znajomi , w kwestii formalnej informuje ,że z czterech głównych celi - zadań jakie nakreśliłem sobie do wykonania w trakcie mojej obecnej , a kończącej się już czteroletniej kadencji Sołtysa Sołectwa Odolion trzy są już wykonane . Mianowicie : modernizacja skrzyżowania na starej drodze tzw. jedynce ( DK 91 z DW 266 ) pasy i przejścia dla pieszych i rowerzystów - roboty ruszają za 14 dni , koniec do czerwca tego roku . Budowa żłobka w Odolionie budowa rozpoczęta - koniec w 2019 Budowa ruszyła pomimo przeciwności losu i władz powiatowych . Stała poprawa bezpieczeństwa i modernizacja Sołectwa , stała dobra aktywna służba ludziom, rozwiązywanie ich problemów , rozwój , dbałość i krzewienie patriotyzmu , budowa więzi międzyludzkich - od 4 lat są już wykonane .Pozostał ostatni cel osiągniecie decyzji na budowę gazociągu - gazyfikacja Sołectwa - ,która jest na dobrej drodze i w trakcie realizacji . Jestem z tego wszystkiego bardzo dumny i cieszę się ,że mogłem dla mieszkańców służyć i tego dokonać .To wszystko było możliwe jedynie dzięki ciężkiej systematycznej pracy - służbie , ponoszeniu kosztów , współpracy i wsparciu życzliwych i świadomych ludzi z otoczenia najbliższego oraz przyjaciół z zewnątrz tak na szczeblu gminnym , wojewódzkim jaki ministerialnym .W szczególności dziękuję Wójtowi Gminy , na którego zawsze mogłem liczyć potrzebując wsparcia lub przychylnej decyzji w sprawach dotyczących Sołectwa.Dziękuję wspierającym mnie Radnym Sołectwa i aktywnym Mieszkańcom , a tych pomimo ,że jest ich niewielu bardzo doceniam. Dziękuję za ciepło jakie mi nie raz okazaliście podczas naszych zebrań i spotkań przy rożnych okazjach jak Dzień Dziadków , Dzień Kobiet , Dzień Dziecka , Dożynki, Wigilia i innych . Jesteście super , jesteście po prostu Kochani . Powiem tak : miałem i mam zaszczyt i wielką satysfakcję Wam służyć i być przydatnym . Dzisiaj bardzo Wam dziękuję . Wasz Sołtys Piotr Marek Kaszubski.

Jestem dumny ,że mogłem dla Was służyć i tak owocnie działać .