Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Czerwiec 04 2020 03:33:26

Wielkie osiągnięcie w interesie Sołectwa Odolion .
Newsy .

I jeszcze jedno , tak na wesoło , gdyby komu przyszło do tzw. łba ,aby podszywać się jako ,, ojciec- autor sukcesu " w tych dwóch sprawach to odsyłam do załącznika poniżej . ( 65 lat przejścia dla pieszych na krzyżówce nie było i zbiegiem okoliczności akurat teraz po trzech latach intensywnego działania Sołtysa w tej sprawie powstanie, tzn . że żadne władze przez 65 lat nie interesowały się tą palącą sprawą lub interesowały się ale zbyt słabo !!! ) . Co do żłobka, to też dzięki szybkiej z skoordynowanej współpracy Wójta Gminy i Sołtysa Odolionu decyzja odmowna na budowę jaką złośliwie wydał Starosta Powiatu została anulowana przez wyższe instancje władz administracyjnych .